סדנאות

סדנאות

סדנאות הקרקס והלהטוטים של פאוזה- הסדנא בעצם היא הזמנה לתרגול במחשבה ופיתוח הריכוז על ידי ג׳אגלינג.

בחיי האישיים ג׳אגלינג הוא "האיקיגאי" שלי- זהו מושג שלקוח מהתרבות היפנית ופירושו: "הסיבה להיות ולחיות". כך נוצרת משמעות וכיוון לחיים. האיקיגאי גורם לאדם לפעול להגשמה עצמית בכיוון של מימוש אותה מטרה או סיבה לקיום. כך הוא מעניק לאדם תחושה של משמעות ושל סיפוק עצמי.

האופן שבו אני מאפשר לדבר הזה להתקיים בחיי נותן לי מיקוד – כי אני מאמין ויודע שהוא גומל את הנפש, הגוף והמוח באריכות ימים- מחקרים הראו על היכולת של ג׳אגלינג ותנועה מחזורית להסב למוח שיפור קוגניטיבי.

ולמה דווקא זה? כי מי שיאפשר לעצמו גם קצת דרור לנפש יזכה בקלות רבה מאוד להוסיף לכל הטוב הזה את הביטוי האישי.

סדנאות קרקס – איך זה עובד?

ובכן זה לא סוד אז אגלה לכם- לומדים דבר ראשון לזרוק כדור אחד בקשת כשהשיא שלה הוא בגובה האף, ברגע שהוא נזרק מהיד הראשונה לעבר היד השנייה ועובר בשיא הגובה מול האף זה הזמן של כדור מספר 2 לצאת לדרך וכך הם מתחלפים זה אחר זה. לאחר מכן להוסיף את הכדור השלישי- זה דורש מעט ריכוז ואולי הדרכה של מישהו שרואה אתכם, מתקן מוביל. אבל ברגע שזה קיים- זה שלכם והגוף לא שוכח. ותמיד תוכלו לשלוף את הטריק הזה ולהשוויץ קצת לחברים ולילדים.

אבל רגע, אפשר להפוך את זה למתקדמים?!

כןןןן, לחלוטין. נלמד איך לערב בפשטות את הגוף כולו במכלולי הג׳אגלינג ככה שכל אחד יוכל להרכיב לעצמו קומבינציה של תנועות- או בשפה גבוהה ״רפרטואר אישי״.

ממש כמו בריקוד – רק אם אלמנט- שהוא לווא דווקא כדור ג׳אגלינג, אלא כלי אחר- מקל פרח/ צלחת סינית/ דאפו/ חישוק.. ואפילו: אלמנטים מהחיים- כי קרקס נמצא בכל דבר- אני מלהטט בירקות כשאני חותך סלט למשל.

תמונות מסדנאות

או מלאו את הטופס

Scroll to Top