ימי הולדת

ימי הולדת

ימי הולדת – זה היום בשנה שבו אנחנו כל כך מתרגשים על בואו.. אבל גם לא יודעים איך לחגוג את הרגע שציפינו לו במשך 364 ימים. וזה לא משנה אם זה לנו או לחברה או לילדים האהובים שלנו- זה רגע שאנחנו רוצים לסכם בחברה טובה, לומר תודה ולהתברך בהגשמת חלומות נוספים- ככה אני מרגיש בכל שנה וזה מה הייתי רוצה לתת כשאני מופיע בפניכם- אני רוצה לתת לכם את הלב במתנה, לרקוד ולהרקיד את הסבתא ואת התינוק שמתחיל ללכת- ללהטט ולהתאזן כמו שרק אני יודע- בצורה עוצרת נשימה. בצורה שתגרום לכם לעצור ולשמוח בדרך שלא ידעתם עליה בכלל.

אומרים שבהופעה טובה שומרים את הטוב לסוף- אבל אצלי כל רגע הוא קרקסי ועוצמתי שבנוי מדברים שהתאמנתי עליהם שנים וארזתי בצורת הפתעה. מהאופן המגניב שאני רק אני יודע ללהטט את הכדורים באוויר או על הגוף תוך כדי ריקוד או היכולת שלי לשלב צעד תימני על חד אופן בזמן שאני מלהטט עם אלות קרקס- בקטעי מתנדבים של ילדים מהקהל אני נוהג לסובב עליהם מספר צלחות סיניות ולבסוף לתפוס הכל בשניים – ללהטט בחרבות בידיים כשאני מתאזן על… טוב תגלו כבר במופע.

אז מה הלו"ז אתם שואלים? 🕰️

☺️-אני מגיע אליכם לפני הזמן לארגן הכל ולהכיר אתכם ושאתם תכירו אותי. 

🤩-כשכולם מגיעים מתחילים בקבלת פנים עם להטוטים ובועות סבון (בנינו- זה מטהר את האווירה לקטנטנים ומצטלם מוש על ההתחלה כשבאים).

🌟- כולם הגיעו?

 אז ממריאים!🛫 ומתחילים בהופעת קרקס מפילת לסתות! משך המופע יהיה כ30-45 דקות בהתאם למקום ולילדים -עם אפשרות להמשך אחרי הכיבוד.

✨-עושים עצירה קלה לנישנושים ופיצה!

🤹🏼‍♀️-לאחר מכן פוצחים בסדנא מגניבה שבה אני מלמד את הילדים להופיע עם ג'אגלינג- והכל במטרה לחשוף את הילדים למשהו חינוכי בריא ומפתח שיתן להם חווית הצלחה בילתי נשכחת ובעצם טעם של עוד משחקים והתנסות- במשהו חיובי ובריא!

🎂- טקס העוגה! הזמן לברכות ואיחולים לבביים בהנחייתי במקרופון.

🎊- לסיום סיומת! מופע אש או אורות תלת מימד- לבחירתכם.

📢 למופע אני מספק את הציוד וההגברה הדרושים- כל שעליכם להביא הוא מעט כיבוד עוגה יפה ואת כל המצב רוח אני כבר ארים במספר רגעים.

תמונות מימי הולדת

או מלאו את הטופס

Scroll to Top