אודות

אודות

 

אודות קרקס פאוזה – נקרא כך על שם הרגע שהוא יוצר בחיי הצופים, הקהל- שהוא דבר חיי ופועם, שונה וחדש בכל פעם, קהל הוא קהילה של מקבץ אנשים שהופכים להיות קבוצה העוברת חוויה משותפת ומצחיקה שאנחנו מנחים אותה.

ואיך זה קורה?

חיי הקרקס כאלו- משהו התאמנו עליו שנים מתנקז לרגע אחד לעיני הרבה אנשים. ב״פאוזה״ אנחנו מתעקשים לעשות זאת בנונשלנטיות שאופיינית לנו בעזרת שילוב נכון של מספר אלמנטים מנצחים:

שיר חזק+ ריקוד מגניב+ פרופס יחודי+ טכניקה ברמה גבוהה+ שיתוף הקהל+ ליצנות טובה שדרכה אנחנו מביעים את הנשמה.

אכן אפשר לראות את המחול בתנועת הידיים במהלך הלהטוטים או בצעדי הריקוד כשאני רוכב על חד אופן.

זו רק טעימה קטנה לעומת הרגע שבו שולחנות עפים באוויר ואפילו אנשים ממריאים לגבהים חדשים.

אבל  מי האנשים???

שגיא ואסיה- צמד קרקסנים אשר מופעים ביחד, וגם זוג אמיתי בחיים.

לכל אחד מאיתנו יש רקע אחר ומיוחד במינו, וביחד אנחנו מנצחים.

שגיא -להטוטן רוכב חד אופן ולוליין טרפז- למד בבית הספר לקרקס במצפה רמון ובית הספר לקרקס ״קראמפה״ במדריד שבספרד. עם שלושת הדיסציפלינות האלו הקים מופע קרקס ויצא אל החוצות להופיע ולשתף את הציבור הישראלי באומנות חדשנית. בנוסף לעולם המופעים עובד עם מגוון מוסדות חינוכיים ומלמד באהבה רבה מגוון גדול מאוד של ילדים מאזורים שונים בארץ!

אסיה– למדה קרקס מסורתי מילדות אצל מורים רוסים שעלו לארץ בעליה של 1990. משם ספגה לחייה משמעת כוח וגמישות שבזכותם היא לוליינית מצויינת המופיעה על במות רבות עם מגוון קרקסים וזאת בזכות הדסיפלינות המרשימות שלה: באוויר או בקרקע כשהיא מלהטטת עם הרגליים גלילים ענקיים, עומדת על הידיים באופן שלא נראה כמותו והיחידה שיודעת לשלב בין הכל.

בנוסף להכל מורה משובחת לאקרובטיקה אווירית, גמישות ועמידות ידיים 🤸🏼

או מלאו את הטופס

Scroll to Top